Lot nad kukułczym gniazdem Kesey Ken (1990)

Dostępność: brak na półce
Cena: 22,00 zł 22.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kesey Ken

Lot nad kukułczym gniazdem

Przekład, T. Mirkowicz

Warszawa 1990, PIW

ISBN: 8306005694

Str. 294, [2]

Oprawa broszurowa, 20 cm

Stan bdb- (min. otarcia pow. opr.)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium