Polityka prywatności

Polityka prywatności w Antykwariacie Warszawa:

1/ Klauzula informacyjna

Administratorem danych jest:

Maciej Barski Antykwariat Warszawa Wiśniowa 63, 02-520 Warszawa NIP: 526-263-78-99 REGON: 146886482

2/ Kontakt

W sprawach ochrony danych osobowych można się z nami skontaktować mailowo: antykwariatwaw@gmail.com

lub telefonicznie: +48 888 313 332.

3/ Cel przetwarzania danych oraz podstawa prawna przetwarzania danych:

Zawarcie i wykonanie umowy oraz świadczenie usług zgodnie z umową.

Ew. w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami dochodzenia roszczeń związanych z zawartą z Tobą umową /świadczonymi usługami oraz w celach archiwalnych (dowodowych) prawnej potrzeby wykazania faktów.

Nie wysyłamy newsletterów, nie prowadzimy akcji marketingowych. Dane kontaktowe [w tym mailowe] służą nam od obsługi zamówienia. System sklepowy wysyła automatyczne komunikaty mailowe przed złożeniem zamówienia i bezpośrednio po realizacji zamówienia.

4/ Czas przechowywania danych osobowych

Niezależnie od podstawy przetwarzania, zgodnie z którą przetwarzamy Twoje dane osobowe, będziemy przechowywać je do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy / świadczenia usług lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych dotyczących umowy.

Jeśli przetwarzamy Twoje dane w oparciu o Twoją zgodę, możesz w każdej chwili ją wycofać, a my możemy przetwarzać Twoje dane tylko do tego momentu.

5/ Odbiorcy danych

Nie udostępniamy danych osobowych w celach marketingowych podmiotom trzecim. Nie prowadzimy akcji marketingu bezpośredniego i pośredniego.

Twoje dane mogą być przekazywane naszym podwykonawcom (podmiotom przetwarzającym) np. firmom księgowym, prawniczym, dostawcom usług IT, firmom wysyłkowym przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami wydawanymi przez Administratora.

6/ Prawa klienta

Prawo dostępu do Twoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Jeśli podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym w celach analitycznych.

W przypadku danych osobowych obwarowanych Twoją zgodą – masz prawo cofnąć zgodę [prawo nie działa wstecz: cofnięcie zgody nie ma wpływu na legalność czynności dokonanych przed cofnięciem zgody].

W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy/ świadczenia usług lub przetwarzane na podstawie zgody przysługuje Ci także prawo do przenoszenia danych osobowych.

Przysługuje Co również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO.

Przypomnienia o możliwości wystawienia opinii.

Współpracujemy z Rating Captain, narzędziem służącym do badania satysfakcji naszych klientów ze świadczonych przez nas usług/sprzedawanych produktów. W ramach współpracy będziemy prosili Cię o wypełnienie ankiety lub wystawienie nam lub naszym produktom/usługom recenzji. Dodatkowo narzędzie Rating Captain przetwarza dane dotyczące Twojej aktywności w naszym serwisie (odwiedzane podstrony, czas wizyty w danym miejscu, kliknięcia, sposób korzystania z usług/oglądane produkty), informacje o urządzeniu końcowym lub przeglądarce, w tym jego lokalizację. Zawarliśmy z Rating Captain stosowną umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych. Zaznaczamy, że Twoje dane nie będą profilowane przy wykorzystaniu narzędzia Rating Captain. Udzieloną zgodę mogą Państwo odwołać w każdej chwili poprzez wysłanie stosownej wiadomości na nasz adres kontaktowy wskazany w punkcie Nasze dane kontaktowe i Państwa prawa.

e-mail: antykwariatwaw@gmail.com

telefon: +48 888 313 332

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium