Lot w przeszłość Opowieść o archeologii lotniczej Deuel Leo (Archeologia) (1984)

Dostępność: Dostępne 2 egzemplarze
W Twoim domu już za: 3 dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10,00 zł 10.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Deuel Leo

Lot w przeszłość Opowieść o archeologii lotniczej

Seria: Archeologia

Warszawa 1984, WAiF

ISBN: 8322102267

Str. 351, [1]

Oprawa broszurowa, 16 cm

Ilustr.

Stan: db (otarcia, lekkie zażółc. pow. opr.)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium