Szukaj

Lot w przeszłość Opowieść o archeologii lotniczej Deuel Leo (Archeologia) (1984)

WRÓĆ DO KATEGORII
Cena:

10.00

Deuel Leo

Lot w przeszłość Opowieść o archeologii lotniczej

Seria: Archeologia

Warszawa 1984, WAiF

ISBN: 8322102267

Str. 351, [1]

Oprawa broszurowa, 16 cm

Ilustr.

Stan: db (otarcia, lekkie zażółc. pow. opr.)

Zamówienie powyżej 99 zł - WYSYŁKA GRATIS / Przesyłka kurierska / Paczkomaty / Odbiór w antykwariacie w ciągu 1-2 dni roboczych [od ręki - tel. 22 646 06 44] / Metody płatności: karta, gotówka, przelew, PayPal, za pobraniem / Więcej o warunkach wysyłki: tutaj

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów