Lot w przeszłość Opowieść o archeologii lotniczej Deuel Leo (Archeologia) (1984)

Kod producenta: 8322102267

Cena: 10.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Deuel Leo

Lot w przeszłość Opowieść o archeologii lotniczej

Seria: Archeologia

Warszawa 1984, WAiF

ISBN: 8322102267

Str. 351, [1]

Oprawa broszurowa, 16 cm

Ilustr.

Stan: db (otarcia, lekkie zażółc. pow. opr.)

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie