Galeria obrazów Katalog tymczasowy [Wydawnictwa Muzeum XX. Czartoryskich][1914]

​Galeria obrazów Katalog tymczasowy Kraków 1914, [Wydawnictwa Muzeum XX. Czartoryskich]​ Str. 86, [1] Oprawa broszurowa [wydawnicza], 21 cm Stan bdb-. [delikatnie poluzowany blok / ogólnie ładnie zachowany egz.].

Kod producenta: 1

Cena: 18.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Galeria obrazów Katalog tymczasowy 

Kraków 1914, [Wydawnictwa Muzeum XX. Czartoryskich]

Str. 86, [1]

Oprawa broszurowa [wydawnicza], 21 cm

Stan bdb-. [delikatnie poluzowany blok / ogólnie ładnie zachowany egz.].

   

          OBJAŚNIENIA, ułatwiające posługiwanie się katalogiem. [fragment]

          Katalog ułożono według abecadła i według liczb. Każdy obraz zawieszony w Muzeum opatrzony jest napisem i numerem. Bliższego opisu obrazu szukać należy w katalogu pod pierwszą literą napisu lub pod numerem bieżącym, Portrety i obrazy nieznanej szkoły i autora, odnoszące się do historji i do kultury Polski, umieszczono w osobnym dziale, jednakże za numerem bieżącym i znów podług abecadła. Np, »Jan III Sobieski« można znaleść w katalogu zarówno pod Nr. 228, jak pod literą S., w dziale »Portrety i obrazy polskie«. Zatem wygodniej jest posługiwać się numerem porządkowym, znajdującym się na obrazie, Mozajki, minjatury i iluminacje mają działy osobne, opatrzone numerem bieżącym, Pragnąc odnaleść w salach Muzeum obrazy znanego sobie mistrza np, Orłowskiego, a nie znając Nr, tychże, należy szukać w katalogu pod literą O nazwiska Orłowskiego : poniżej tytułów poszczególnych obrazów, znajdują się znaki : G2„ Kl. i N., oznaczające sale, w których obrazy zawieszono. *) 
*) D. - Depot (Skład). Dyw, - Sala dywanów. G. - Galerja. G. 2. - Galerja, sala druga. Kl,- Klaszto-rek. N. - Sala namiotu. 

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie