Żwirko i Wigura - załoga RWD Meissner Janusz Proj. okł. J. Levitt [1932]

Meissner, Janusz Żwirko i Wigura - załoga RWD Proj. okł. J. Levitt Warszawa [1932], Gebethner i Wolff przy ścisłej współpracy Aeroklubu Rzeczypospolitej Polskiej (Druk B. Wierzbicki) Str. 134, [2] Oprawa broszurowa, wydawnicza, 20 cm 16 tablic z ilustr. Stan: db (otarcia kraw. opr., ślady po zagięciach na pow. lica opr., niew. rozklejenie bloku, niezn. poluzowane niektóre karty).

Kod producenta: 1-252

Cena: 120.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Meissner Janusz

Żwirko i Wigura - załoga RWD 

Proj. okł. J. Levitt

Warszawa [1932], Gebethner i Wolff przy ścisłej współpracy Aeroklubu Rzeczypospolitej Polskiej (Druk B. Wierzbicki)

Str. 134, [2]

Oprawa broszurowa, wydawnicza, 20 cm

16 tablic z ilustr.

Stan: db (otarcia kraw. opr., ślady po zagięciach na pow. lica opr., niew. rozklejenie bloku, niezn. poluzowane niektóre karty).

    

   PRZEDMOWA. 

Żwirko i Wigura. Dwa nazwiska, któremł od kilku miesięcy żyje cała Polska. Przez długi czas okrzyk radości z odniesionego triumfu, później ( jakże szyb-ko!), znak najgłębszego bólu, jaki może przeżywać społeczeństwo w całej swej zbiorowości. Nazwiska Żwirko i Wigura splatają się w potężny symbol naszego lotnictwa, zwycięsko posuwającego się w rozwoju. Żwirko i Wigura to nazwiska dwu bezsprzecznie najdzielniejszych bojowników o jutro lotnicze Polski. W książce, którą porucznik pilot Janusz Meissner przedkłada społeczeństwu, mamy otrzymać wierny obraz wszystkich tych codziennych wysiłków na przestrzeni dziesięciu lat działalności lotniczej obu na-szych Orłów, które doprowadziły, bo doprowadzić musiały, do dzisiejszego wysokiego światowego poziomu naszego lotnictwa. Autor, będąc także „pracownikiem powietrza" i więcej nawet bo najbliższym, jakby to rzec można, „towarzyszem broni" porucznika Żwirki, miał nam do opowiedzenia wiele i opowiada nam to w niniejszej książce w formie, która nie [...]

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie