Ustawa o zaopatrzeniu inwalidzkiem z dnia 17 marca 1932 roku Przepisy wykonawcze i związkowe oraz wyjaśnienia oparte na orzecznictwie N T A okólnikach i pismach okólnych Oprac Sobociński Jan Bednarowicz Edward (1935)

​Ustawa o zaopatrzeniu inwalidzkiem z dnia 17 marca 1932 roku. Przepisy wykonawcze i związkowe oraz wyjaśnienia oparte na orzecznictwie N. T. A., okólnikach i pismach okólnych Oprac. Sobociński, Jan; Bednarowicz, Edward Warszawa 1935, Ministerstwo Opieki Społecznej Oprawa broszurowa, 20 cm 2 rozkładane tabele poza tekstem Stan: db+ (otarcia kraw. oprawy, nalepka na licu, ślady po zagięciach na licu i z tyłu oprawy, 2 pieczątki, adnotacje pobiblioteczne na str. tyt.)

Kod producenta: 1

Cena: 38.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Ustawa o zaopatrzeniu inwalidzkiem z dnia 17 marca 1932 roku. Przepisy wykonawcze i związkowe oraz wyjaśnienia oparte na orzecznictwie N. T. A., okólnikach i pismach okólnych 

Oprac. Sobociński, Jan; Bednarowicz, Edward

Warszawa 1935, Ministerstwo Opieki Społecznej

Oprawa broszurowa, 20 cm

2 rozkładane tabele poza tekstem

Stan: db+ (otarcia kraw. oprawy, nalepka na licu, ślady po zagięciach na licu i z tyłu oprawy, 2 pieczątki, adnotacje pobiblioteczne na str. tyt.)

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie