Szkice z historyi Galicyi w XIX wieku Łoziński Bronisław Z przedm. i pod kier. Wacława Tokarza Wyd. Walery Łoziński (1913)

Łoziński, Bronisław Szkice z historyi Galicyi w XIX wieku Z przedm. i pod kier. Wacława Tokarza Wyd. Walery Łoziński Lwów 1913, Gubrynowicz i Syn Str. XXII, 436 Oprawa półpłócienna, introligatorska, marmoryzowana oklejka na licu i tyle, 23 cm 8 kart tablic z ilustr. poza tekstem (1. na frontyspisie), w tym kolor. Bibułki separujące Stan: db (otarcia kraw. opr., niew. pęknięcie opr. wzdłuż g. kraw. grzbietu (ok. 2 cm), ledwie widoczna krótka notka na str. potyt., bibułki w bdb stanie - bez naddarć)

Kod producenta: 1

Cena: 280.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Łoziński, Bronisław

Szkice z historyi Galicyi w XIX wieku  

Z przedm. i pod kier. Wacława Tokarza 

Wyd. Walery Łoziński 

Lwów 1913, Gubrynowicz i Syn

Str. XXII, 436

Oprawa półpłócienna, introligatorska, marmoryzowana oklejka na licu i tyle, 23 cm

8 kart tablic z ilustr. poza tekstem (1. na frontyspisie), w tym kolor.

Bibułki separujące

Stan: db (otarcia kraw. opr., niew. pęknięcie opr. wzdłuż g. kraw. grzbietu (ok. 2 cm), ledwie widoczna krótka notka na str. potyt., bibułki w bdb stanie - bez naddarć)


                              TREŚĆ:


Wstęp 

Bibliografia   

I. Z historyi Stanów galicyjskich (I)   II. Z historyi Stanów galicyjskich (II)   III. Epilog Stanów galicyjskich (I, Ostatnie sesye Sejmu stanowego)   IV. Epilog Stanów galicyjskich (II, Abdykacya Stanów)   V. Proces kryminalny Karola Szajnochy   VI. Z czasów i aktów dominikalnych (Przyczynek do historyi admini-stracyi w Galicyi)   VII. Z teki Maurycego Kraińskiego   VIII. Galicya w roku 1846 (I, W przededniu katastrofy)   IX. Galicya w roku 1846 (II, Dwa upiory historyczne: Generał Benedek i Starosta Breinl)   Dodatek do rozdz. IX.   X. Głos niemiecki z roku i o roku 1846   XI. Głos Niemca-biurokraty z roku i o roku 1846   XII. Galicya w roku 1846 (III, Winowajcy)   XIII. Galicya w roku 1846 (IV, Epilog kryminalny)   XIV. Sprawa kryminalna Aleksandra hr. Fredry o zdradę stanu 

Spis osób   

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie