Proces Eligjusza Niewiadomskiego o zamach na życie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Gabryela Narutowicza [1923]

Proces Eligjusza Niewiadomskiego o zamach na życie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Gabryela Narutowicza w dniu 16 grudnia 1922 r. odbyty w Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 30 grudnia 1922 roku : specjalne sprawozdanie stenograficzne, mieszczące całkowity przewód sądowy, z podaniem dokumentów śledztwa wstępnego, przemówień stron, krótkiego życiorysu i podobizny oskarżonego oprac. i wyd. Stanisław Kijeński. Warszawa 1923 s,kł. gł. Perzyński, Niklewicz Str. 96 Oprawa broszurowa [wydawnicza], 24 cm Stan db-. [otarcia, naddarcia kraw. okł. i niektórych str., zapiski na okładce, pieczątki na dolnych marginesach niektórych str., zaznaczanie ołówkiem na marginesach str.].

Kod producenta: Eligiusz Niewiadomski

Cena: 36.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Proces Eligjusza Niewiadomskiego o zamach na życie prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Gabryela Narutowicza w dniu 16 grudnia 1922 r. odbyty w Sądzie Okręgowym w Warszawie dnia 30 grudnia 1922 roku : specjalne sprawozdanie stenograficzne, mieszczące całkowity przewód sądowy, z podaniem dokumentów śledztwa wstępnego, przemówień stron, krótkiego życiorysu i podobizny oskarżonego 

oprac. i wyd. Stanisław Kijeński.

Warszawa 1923 s,kł. gł. Perzyński, Niklewicz

Str. 96 

Oprawa broszurowa [wydawnicza], 24 cm 

Stan db-. [otarcia, naddarcia kraw. okł. i niektórych str., zapiski na okładce, pieczątki na dolnych marginesach niektórych str., zaznaczanie ołówkiem na marginesach str.].

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie