Polska jako naród i jako państwo Jej posłannictwo w organizmie świata ludzkości Wyjątek z fundamentów świata ludzkości Morzycki Antoni (1859)

Morzycki Antoni Polska jako naród i jako państwo. Jej posłannictwo w organizmie świata ludzkości. Wyjątek z fundamentów świata ludzkości Poznań 1859, Nakładem Księgarni Jana Konstantego Żupańskiego Str. 153 Oprawa półpłocienna [introligatorska z naklejonym frontem i tyłem oryginalnej broszurowej okładki], 20 cm Stan db. (znaczne zażółcenia str. tyt. i pierwszych kilku kart oraz rogów i pow. ostatnich kilku kart, sygnatura piórem z epoki na str. przedtyt.).

Kod producenta: 26536

Cena: 98.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Morzycki Antoni

Polska jako naród i jako państwo. Jej posłannictwo w organizmie świata ludzkości. Wyjątek z fundamentów świata ludzkości

Poznań 1859, Nakładem Księgarni Jana Konstantego Żupańskiego

Str. 153

Oprawa półpłocienna [introligatorska z naklejonym frontem i tyłem oryginalnej broszurowej okładki], 20 cm

Stan db. (znaczne zażółcenia str. tyt. i pierwszych kilku kart oraz rogów i pow. ostatnich kilku kart, sygnatura piórem z epoki na str. przedtyt.).

    

        Rękopism, niniejszy powierzony mi pierwotnie do druku wydaję dziś w zupełności niczem nie ścieśnionej i sądzę, że przez to dzieło samo lepiej będzie mogło być osądzonóm, i że towarzystwu naukowemu krakowskiemu, któremu darem było ofiarowane, będzie w pełności tej pożądańszem.

Poznań , w miesiącu maju 1859 / Słowo Wydawcy

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie