Poezye Adama Mickiewicza [etc.] Tom II [Dziady Część II Dziady Część IV Wiersze różne] (edycja warszawska / 1833)

Poezye Adama Mickiewicza [etc.]. Tom II. [Dziady. Część II, Dziady. Część IV, Wiersze różne] Warszawa 1833, S. H. Merzbach Str. [9], 316 Oprawa: półskórek (z epoki), grzbiet pięciopolowy, skórzane szyldziki z tłoczoną tytulaturą i numerem tomu, okleina lica i tyłu opr. z papieru marmurkowego, 16 cm 1 karta tabl. z ryc. (litografia, frontyspis) Winiety Stan: dst+ (znaczne otarcia pow. opr., ubytki, pęknięcia grzbietu opr., niew. owadzie wżery na wyklejkach, kilku kartach i kraw. grzbietu opr., lekki foxing na części kart, piecz. bibl. na przedniej wyklejce, str. przedtyt., tyt. i potyt., str. 314. i 316., piecz. z numerem na przedniej wyklejce i str. tyt., podpis własn. piórem na str. tyt., ślad kredki na str. tyt. - podkreślenie części tytułu)

Kod producenta: 1

Cena: 2500.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Poezye Adama Mickiewicza [etc.]. Tom II. [Dziady. Część II, Dziady. Część IV, Wiersze różne]

Warszawa 1833, S. H. Merzbach

Str. [9], 316

Oprawa: półskórek (z epoki), grzbiet pięciopolowy, skórzane szyldziki z tłoczoną tytulaturą i numerem tomu, okleina lica i tyłu opr. z papieru marmurkowego, 16 cm

1 karta tabl. z ryc. (litografia, frontyspis)

Winiety

Stan: dst+ (znaczne otarcia pow. opr., ubytki, pęknięcia grzbietu opr., niew. owadzie wżery na wyklejkach, kilku kartach i kraw. grzbietu opr., lekki foxing na części kart, piecz. bibl. na przedniej wyklejce, str. przedtyt., tyt. i potyt., str. 314. i 316., piecz. z numerem na przedniej wyklejce i str. tyt., podpis własn. piórem na str. tyt., ślad kredki na str. tyt. - podkreślenie części tytułu)


     Pierwsza edycja warszawska (jedyna wydana za życia poety), typograficznie wzorowana na paryskiej edycji Leonarda Chodźki z r. 1823. Zawiera: Dziady Wileńsko-Kowieńskie (Upiór / Część II, Część IV) oraz Wiersze różne.

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie