Ostatnia kobieta wyrocznia Miller Kei

Miller Kei Ostatnia kobieta wyrocznia Tłumaczenie, B. Malborski Warszawa 2012, Świat Książki ISBN: 978-83-7799-505-1 Str. 224 Oprawa broszurowa, 22 cm Stan bdb. (minimalne zagięcia rogów oprawy).

Kod producenta: 978-83-7799-505-1

Cena: 13.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Miller Kei

Ostatnia kobieta wyrocznia

Tłumaczenie, B. Malborski

Warszawa 2012, Świat Książki

ISBN: 978-83-7799-505-1

Str. 224

Oprawa broszurowa, 22 cm

Stan bdb. (minimalne zagięcia rogów oprawy).

 

Magiczna, liryczna i urzekająca… Miller nie jest zwyczajnym pisarzem… to prawdziwy alchemik, a jego książka to piękno doskonałe. "Herald"
Historia dwóch kobiet o tym samym imieniu i nazwisku. Rok 1941. Jamajka. Pierwsza Pearline bezskutecznie próbuje zarobić na chleb dzierganiem.
Dziewczyna odczuwa wyjątkową presję, gdyż jej matka zagroziła, że nie ruszy się spod rosnącego koło ich chaty drzewa guajawy, póki córka nie zacznie dziergać bardziej chodliwych wyrobów. Druga Pearline została obdarzone niezwykłym darem – potrafi wyczuwać zbliżające się trzęsienia ziemi i huragany. Na Jamajce ostrzega ludzi przed różnymi kataklizmami.
Po przybyciu do Anglii w charakterze „żony na zamówienie” wciąż głosi swoje złowieszcze prawdy, jednak tu jest uważana za obłąkaną i trafia do zakładu psychiatrycznego. Jedyną osobą, która wyciąga do niej pomocną dłoń, jest młody człowiek nazywany przez nią Panem Pisarzem. Ale czy robi to bezinteresownie?

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie