Lot nad kukułczym gniazdem Kesey Ken (2007)

Dostępność: brak na półce
Cena: 16,00 zł 16.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kesey Ken

Lot nad kukułczym gniazdem

Przekład, T. Mirkowicz

Warszawa 2007, Albatros

ISBN: 9788373593817

Str. 367, [1]

Oprawa broszurowa, 18 cm

Stan db+ (otarcia kraw. opr.)

Szczegóły

autor Kesey Ken
tytuł Lot nad kukułczym gniazdem
rok wydania 2007
rodzaj oprawy broszurowa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium