Lot nad dżunglami Afryki 100.000 kilometrów samolotem Johnson Martin (Biblioteka Podróżnicza) [1936]

Dostępność: brak na półce
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Szczegóły

autor Johnson Martin
tytuł Lot nad dżunglami Afryki 100.000 kilometrów samolotem
seria wydawnicza Biblioteka Podróżnicza
miejsce wydania Warszawa
rok wydania [1936]
wydawnictwo Trzaska, Evert i Michalski
liczba stron [4], 188 s., [15] k. tabl.
rodzaj oprawy płócienna
format Ilustr. / Oprawa oryg., wydawnicza.
stan db+ (niew. otarcia rogów opr., piecz. bibl.)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium