Lot przerwany w Syjamie Z 44 ilustr. rotograwiurowymi Karpiński Stanisław [przedm. Ferdynand Antoni Ossendowski; proj. okł. H. Polówna] (1939)

Kod producenta: rv4rfv4vvr

Cena: 120.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Karpiński Stanisław

Lot przerwany w Syjamie Z 44 ilustr. rotograwiurowymi

[przedm. Ferdynand Antoni Ossendowski; proj. okł. H. Polówna]

Warszawa 1939, "Biblioteka Polska"

Str. 227

Oprawa broszurowa, wydawnicza, 23 cm

Ilustr.

Stan: db+ (otarcia, lekkie przebarw. na pow. opr.)

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie