Szukaj

Lot nad kukułczym gniazdem Kesey Ken (1990)

WRÓĆ DO KATEGORII
Cena:

22.00

Kesey Ken

Lot nad kukułczym gniazdem

Przekład, T. Mirkowicz

Warszawa 1990, PIW

ISBN: 8306005694

Str. 294, [2]

Oprawa broszurowa, 20 cm

Stan bdb- (min. otarcia pow. opr.)

Zamówienie powyżej 99 zł - WYSYŁKA GRATIS / Przesyłka kurierska / Paczkomaty / Odbiór w antykwariacie w ciągu 1-2 dni roboczych [od ręki - tel. 22 646 06 44] / Metody płatności: karta, gotówka, przelew, PayPal, za pobraniem / Więcej o warunkach wysyłki: tutaj

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów