Klejnoty stołecznego miasta Krakowa albo kościoły i co w nich jest widzenia godnego i znacznego przez Piotra Hiacynta Pruszcza krótko opisane (1861)

Klejnoty stołecznego miasta Krakowa albo kościoły i co w nich jest widzenia godnego i znacznego przez Piotra Hiacynta Pruszcza krótko opisane Kraków 1861, nakł. Druk. "Czasu" Str. IV, 232, [3] Oprawa: półskórek (z epoki), grzbiet pięciopolowy, sztuczne zwięzy (bindy), tytulatura tłoczona w złocie na drugim polu, 20 cm Rozkładany plan Krakowa po tekście Marmoryzowane wyklejki Tasiemka / zakładka przyszyta do kapitałki Barwione obcięcia Stan: db (lekkie otarcia kraw. opr., min. naddarcie kraw. str. tyt., podpis piórem na str. tyt. (z epoki), lekki foxing na stronach, niew. ślad zalania na str. tyt. i potyt., pofałdowanie pow. tylnej wyklejki, odklejenie fragm. okładziny na spodzie opr.)

Kod producenta: 1

Cena: 400.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Klejnoty stołecznego miasta Krakowa albo kościoły i co w nich jest widzenia godnego i znacznego przez Piotra Hiacynta Pruszcza krótko opisane

Kraków 1861, nakł. Druk. "Czasu"

Str. IV, 232, [3] 

Oprawa: półskórek (z epoki), grzbiet pięciopolowy, sztuczne zwięzy (bindy), tytulatura tłoczona w złocie na drugim polu, 20 cm

Rozkładany plan Krakowa po tekście

Marmoryzowane wyklejki

Tasiemka / zakładka przyszyta do kapitałki

Barwione obcięcia

Stan: db (lekkie otarcia kraw. opr., min. naddarcie kraw. str. tyt., podpis piórem na str. tyt. (z epoki), lekki foxing na stronach, niew. ślad zalania na str. tyt. i potyt., pofałdowanie pow. tylnej wyklejki, odklejenie fragm. okładziny na spodzie opr.)

  

TREŚĆ [działy]: Pierwsza część, w której się opisuje miasto i kościoły jego / Wtóra część opisania kościołów w Stradomiu i na Kazimierzu / Trzecia część opisania kościołów, które są w Kleparzu i po przedmieściach / Czwarta część opisania kościołów przyłączonych do krakowskich.

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie