Fotografia I Festiwal Muzyków Rockowych w Jarocinie '83 Ryszard Gajewski [Jarocin 1983 / vintage print]

Fotografia: I Festiwal Muzyków Rockowych w Jarocinie '83 Fotograf: Ryszard Gajewski [vintage print] Wymiary: 41,5 cm x 51 cm / antyrama: 50 cm x 60 cm [fotografia z antyramą + 35 zł] Sygnowana na odwrocie ołówkiem "Gajewski" Ślady po szpilkach na rogach fotografii. Fotografia była prezentowana na wystawach z cyklu "Portret tłumu" m. in. w warszawskiej Stodole, Małej Galerii BWA-GTF w Gorzowie Wlkp. w listopadzie 1984 roku.

Kod producenta: Jarocin 83

Cena: 260.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Fotografia: I Festiwal Muzyków Rockowych w Jarocinie '83 

Fotograf: Ryszard Gajewski 

[vintage print]

Wymiary: 41,5 cm x 51 cm / antyrama: 50 cm x 60 cm [fotografia z antyramą + 35 zł]

Sygnowana na odwrocie ołówkiem "Gajewski" 

Ślady po szpilkach na rogach fotografii. Fotografia była prezentowana na wystawach z cyklu "Portret tłumu" m. in. w warszawskiej Stodole, Małej Galerii BWA-GTF w Gorzowie Wlkp. w listopadzie 1984 roku.

        

      Festiwal w Jarocinie powstał z inicjatywy Waltera Chełstowskiego, wcześniej jako Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji, w 1983 przyjął nazwę Festiwal Muzyków Rockowych i został przeniesiony na miejski stadion. Na festiwalu przewinęło się ok. 20 000 osób. Na scenie zagrały 33 zespoły wyłonione spośród 300 zgłoszonych, między innymi Defekt Muzgó, Abaddon, Sedes, Instytucja, Bakshish, T.Love, Daab, Igor Czerniawski, Dezerter, Kontrola W., Śmierć Kliniczna, Rejestracja, AFT2, nagrodzone: Hak Pawła Kukiza i Bakszysz.

Fotografowie Ryszard i Hanna Gajewscy byli akredytowanymi fotografami przy Festiwalu w Jarocinie.

Ze wstępu do katalogu wystawy Małej Galerii BWA-GTF w Gorzowie Wlkp.:

"[...] Niepowtarzalna atmosfera przyciąga również wielu fotoreporterów. Wszystkie obiektywy skierowane na aktualne i przyszłe gwiazdy rocka. Naszym zamiarem było pokazanie drugiej strony tego niezwykłego fenomenu: widowni. Do Jarocina przyjechało 15 tysięcy ludzi Hippów, Popersów, Skinów, Punków, Flanel i Zwykłych Ludzi. Ogromny tłum o odmiennych poglądach, upodobaniach, przyzwyczajeniach i ubiorach. Dzieliło ich wiele a łączyła muzyka.

Ryszard Gajewski. Serwis Fotograficzny Festiwalu

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie