Biblia to jest Księgi Starego i Nowego Testamentu z łacińskiego na język polski przełożone przez Ks. D. Jakóba Wujka (1898)

Biblia to jest Księgi Starego i Nowego Testamentu z łacińskiego na język polski przełożone przez Ks. D. Jakóba Wujka Lipsk 1898, [s.n.] (Druk. W. Drugulina) Str. 286, [6] Oprawa płócienna, ślepe tłoczenia na pow. opr. (bordiury, motywy florystyczne), tłoczony w złocie krzyż w zwierciadle lica opr., tłoczony w złocie napis" "Pismo Święte" na grzbiecie, 24 cm [octavo] 3 barwne mapy po tekście Barwione obcięcia Stan: db (otarcia pow. opr., niew. pofałdowanie okleiny lica opr., niew. pęknięcie kraw. opr. wzdłuż grzbietu (sklejone), lekkie przybr. wyklejek, środek czysty)

Kod producenta:: 1

Cena:: 350.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Biblia to jest Księgi Starego i Nowego Testamentu z łacińskiego na język polski przełożone przez Ks. D. Jakóba Wujka

Lipsk 1898, [s.n.] (Druk. W. Drugulina)

Str. 286, [6]

Oprawa płócienna, ślepe tłoczenia na pow. opr. (bordiury, motywy florystyczne), tłoczony w złocie krzyż w zwierciadle lica opr., tłoczony w złocie napis" "Pismo Święte" na grzbiecie, 24 cm [octavo]

3 barwne mapy po tekście

Barwione obcięcia

Stan: db (otarcia pow. opr., niew. pofałdowanie okleiny lica opr., niew. pęknięcie kraw. opr. wzdłuż grzbietu (sklejone), lekkie przybr. wyklejek, środek czysty)


    Dosłowny przedruk z autentycznej edycyi Krakowskiej z r. 1599, potwierdzonej przez Ś. Stolicę Apostolską i j. w. księdza Arcybiskupa Gnieźnieńskiego i Poznańskiego. Z kilkoma uwagami, w których są umieszczone słowa podług hebrajskiego oryginału zmienione. Stary Testament zawiera w sobie wszystkie księgi hebrajskiego oryginału.

Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie