Polacy na Dżembori Wspomnienia z Międzynarodowego Zlotu Skautowego w Arrowe Park pod Birkenhead Anglja 1929 r. Wydawnictwo zbiorowe pod red. Komitetu w składzie: Tomasz Piskorski, Eugenjusz Ryszkowski, Eugenjusz Konopacki (1931)

​Polacy na Dżembori. Wspomnienia z Międzynarodowego Zlotu Skautowego w Arrowe Park pod Birkenhead. Anglja 1929 r. Wydawnictwo zbiorowe pod red. Komitetu w składzie: Tomasz Piskorski, Eugenjusz Ryszkowski, Eugenjusz Konopacki ​ Inicjały, ilustr. Władysław Czarnecki Warszawa 1931, Komenda Wyprawy Polskiej na Dżembori Str. 116 Oprawa broszurowa, wydawnicza, 34 cm Fot. w tekście 8 tablic z kolor. ilustr. Stan: db+ (przebarw. na pow. opr., otarcia kraw. opr., piecz. z numerem na licu, str. przedtyt., tyt. i 3, 2 piecz. ZHP na str. tyt., 1 piecz. na pierwszej tablicy z ilustr., lekki foxing na wyklejkach, lekkie przybr. kraw. kilku stron)

Kod producenta:: 1

Cena:: 150.00

EGZEMPLARZ DOSTĘPNY

TERMIN REALIZACJI - MAKSYMALNIE WYNOSI 5 DNI ROBOCZYCH
(3 DNI NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA ORAZ 2 DNI ROBOCZE NA DOSTAWĘ)

GDYBY KTOŚ Z PAŃSTWA ŻYCZYŁ SOBIE KRÓTSZY TERMIN REALIZACJI
ZAMÓWIENIA - PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY

facebook Google+

Opis produktu:

Polacy na Dżembori. Wspomnienia z Międzynarodowego Zlotu Skautowego w Arrowe Park pod Birkenhead. Anglja 1929 r. 

Wydawnictwo zbiorowe pod red. Komitetu w składzie: Tomasz Piskorski, Eugenjusz Ryszkowski, Eugenjusz Konopacki 

Inicjały, ilustr. Władysław Czarnecki

Warszawa 1931, Komenda Wyprawy Polskiej na Dżembori

Str. 116

Oprawa broszurowa, wydawnicza, 34 cm

Fot. w tekście

8 tablic z kolor. ilustr.

Stan: db+ (przebarw. na pow. opr., otarcia kraw. opr., piecz. z numerem na licu, str. przedtyt., tyt. i 3, 2 piecz. ZHP na str. tyt., 1 piecz. na pierwszej tablicy z ilustr., lekki foxing na wyklejkach, lekkie przybr. kraw. kilku stron)


          Odbito w ilości 2000 egz. 


Z TREŚCI: Polacy na Dżembori / Braterstwo Skautowe / Harcerze na wielkich zlotach zagranicą 1913-28 / Organizacja Polskiej Wyprawy / Kartki z podróży do Anglji / Na otwarcie Dżembori. Skaut Naczelny Świata wita skautów / Jak wyglądał obóz polski / "Hawe You good time" - Czyli obrazki błotne / Polacy na Scenei i w teatrze Światowym...


Wyślij wiadomość gdy wiadomość pojawi się na stanie

Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy książka pojawi się na stanie